6-bar-show 2021

Kas ema või tütar!?

6. augustil toimus traditsiooniline Heimtali 6-takistussõit. Võistlusel said lapsed purustada oma kõrgusrekordeid ning vastuse sai küsimus, kas ema Kersti suudab tiitlit kaitsta tütre Kerli ees.

Lasteklassis jäid esikohta jagama Anna Ingrem Estronil ja Kelly Plaatinal - nende "laeks" jäi sel korral 115cm, sest kõrgusel 125cm said nad juba 4kp. Kolmanda koha saavutas Anna Helene Eltonil, kes loobus treeneri soovitusel kõrgusel 115cm ning kirja jäi tulemus 105cm. Kõik teised osalejad üllatasid treenerit ning ilmselt ka iseennast suure eneseületamisega. Arvestades, et alustasime alles kõrgusel 55cm, mis on paljude laagrilaste lagi treeningutel, tuli esimene tõrge alles viiendas voorus ehk kõrgusel 95cm. Osad lapsed hüppasid ära ka 95cm, kuid turvalisuse huvides edasi ei hüpatud, sest taolistel võistlustel on oluline tunda oma piire ning õigel ajal lõpetada.

Avatud klassis jäi võitja selgitamine ema Kersti (Patronil) ja tütre Kerli (Arlichil) vahele. Kerlile tuli toeks ka sõbranna Laura-Liisa Polyfonil. Esikoha heitlusesse tema ei sekkunud ning piirdus kõrgusega 125cm ning loobus edasi hüppamast. Kui Kerlil tuli kõrgusel 135cm 1 latt maha, siis jäi kõik Kersti ja Patroni otsustada - aga nad ei vääratanud ning võtsid kindla võidu! Seega kaitses Kersti ka oma eelmisel Heimtali 6-takistussõidul saadud tšempionitiitlit!

Palju õnne kõigile osalejatele, sest te kõik olete võitjad oma tasemel! Suur tänu kõigile osalejatele, pealtvaatajatele ja korraldajatele!